Hakkımızda

Ana Sayfa - Hakkımızda

En iyi dijital pazarlama ekibini oluşturmaya çalışan On Yazılım'ın hikayesini merak ediyor musunuz?

Hikayemiz

2009

Başladık

On Yazılım, 1998 yılından beri bilişim sektörünün çeşitli alanlarını tecrübe edinmiş uzmanlar tarafından kurulmuştur.

2015

Geliştik

Daha fazla kişiye ulaşmak ve yerelde gösterdiğimiz başarıyı genele yaymak için yazılım geliştirme ekibimizi genişlettik.

2019

Büyüdük

Hedeflerimize biraz daha yaklaşmak için büyük bir bütçe ayırdık ve SEO, İçerik Üretimi, Performans Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi ve Eğitim birimlerini oluşturduk. Ayrıca dijital pazarlama eğitimi vermeye başladık.

2021

Devam Ediyoruz

Yaptığımız başarılı hamleler ile şuan Dünya'nın birçok noktasına ulaştık. On Yazılım'a güvenen, sayısı 300'ü aşkın müşterilerimize daha iyi ve daha fazla hizmet verebilmek adına Mobil Uygulama, Mobil SEO ve E-İhracat ekibimizi oluşturduk.

Biz Kimiz

On Yazılım Ankara Dijital Pazarlama Ajansı olarak;

Başarı ON’u İsteyene Gelir! sloganı ile sektörlerinde kurumsallaşmayı, büyümeyi ve daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefleyen markalara yardımcı olmak için yola çıktık. Profesyonel, hızlı ve güvenilir web siteleri tasarlamak amacıyla 1998 yılında kurulan On Yazılım; ekipte yer alan tecrübeli bilişimciler sayesinde kısa zamanda Ankara Web Tasarım firmaları arasında adından söz ettirmeye başladı.

Devam eden süreçte faaliyet gösterdiği alanları kadrosuna kazandırdığı uzman personeli ile genişleten On Yazılım, alan adı ve hosting yönetimi, mobil uygulama geliştirme, masaüstü programlama, donanım/yazılım kurulum ve desteği, sistem göçleri ve yakın destek hizmetleri de sunmaya başladı. 

Dijital dünyanın hızlı değişen yapısını takip eden, bu kapsamda kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen On Yazılım, kurduğu dijital marketing takımı ile Ankara digital marketing firmaları arasına katıldı. Dijital marketing kapsamında; Dijital Pazarlama Danışmanlığı, SEO Hizmeti, Sosyal Medya Danışmanlığı, Reklam Yönetimi, Online İtibar Yönetimi ve Kurumsal Kimlik Yönetimi hizmetleri de vermeye başladı.

Kaliteli ve güvenilir hizmet vermek kadar personel yetiştirmenin de önemine inanan On Yazılım ekibi, uzun yıllardır edindiği tecrübeyi aktarabilmek için başlattığı Dijital Pazarlama Eğitimi ile onlarca kişiye hem yetenek kazandırdı hem istihdam edilmelerine yardımcı oldu.

Şirketler için günümüzde başarıyı devam ettirmek, başarıyı yakalamak kadar zordur. Bir yandan kaliteli hizmet vermeyi sürdürürken, diğer yandan da sürekli yeni müşteriler bulmaya devam etmek zorundadırlar. Bu kapsamda On Yazılım, küçük, orta veya büyük firma ayrımı yapmadan tüm sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin dijital pazarlama alanındaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak başarıya ulaşmalarına yardımcı olur.

Eğer siz de şirketinizi en az sizin kadar önemseyecek bir ekip ile çalışmak istiyorsanız hemen On Yazılım iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Müşterilerimiz Ne Dediler?

Hedeflerinize Daha Hızlı Ulaşmak için Hemen Teklif Alın!