KIZILAY WEB TASARIM, KIZILAY WEB YAZILIM, KIZILAY SEO FİRMASI

Web Sitenizi öderken değil 
seçerken zorlanacaksınız!

Merhabalar,

On Yazılım olarak, 1998 yılından beri bilişim dünyasının içinde olan çalışanlarımız ile Ankara Kızılay Web Tasarım firmaları içinde en tecrübeli ve öncü web tasarım firmalarından biri olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Başlıca hizmetlerimiz Web tasarımıweb yazılımı, kurumsal SEO hizmetleri, Google İnternet reklamcılığı, alan adı ve hosting hizmetleri, kurumsal E-Ticaret sitesi tasarımı, android uygulama yazılımı, ios uygulama yazılımı, paket program yazımı, özel yazılım hizmetleri ve veri kurtarma hizmetleridir. 

İnşaat siteleri, hazır rent a car sitesi, cafe siteleri, restaurant siteleri, güvenlik firması sitesi, tercüman sitesi, özel okul web sitesi, e ticaret sitesi, online bilgi yarışması sitesi, gelinlikçi sitesi, moda evi sitesi, bayan giyim sitesi, ithalat ihracat firması sitesi, dekorasyon sitesi, güzellik salonu sitesi, sigorta firması sitesi, doktor sitesi, otomotiv firması sitesi, enerji firması sitesi, özel eğitim kursu sitesi, nakliye firması sitesi, mühendislik siteleri, çiçekçi sitesi, düğün salonu sitesi, boya badana dekorasyon sitesi gibi yüzlerce örnek sitemizden seçim yapabilirsiniz, yada kendi istediğiniz bir tasarımı gerçekleştirebiliriz. Sizlere kaliteli hizmeti makul fiyatlara sunma hedefindeyiz.

Kızılay web tasarım firması olarak sizlere en güzel ve kaliteli web tasarım hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunabilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor, her geçen gün kendimizi geliştirerek zamana ayak uyduruyoruz. Kızılay Web tasarım, web yazılım, profesyonel SEO uzmanlığı, mobil uyumlu web site ve teknik danışmanlık olmak üzere web sitesi tasarımı üzerine, internet dünyasında neye ihtiyacınız var ise OnYAZILIM ile mutlaka bir çözüme sahipsiniz.  Web sitesi olmayan yada web sitesinin önemini bilmeyen, özellikle küçük ve orta ölçekli (ama büyümek ve işini büyütmek isteyen firmalar için) web sitesi sahibi olmanın önemini anlattığımız aşağıdaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.  

Web Sitesinin Önemini Anlamak; Web Sitesinin Avantajları ve Niçin Web Siteniz Olmalı?

Günümüzde özellikle ekonomik kriz dönemlerinde insanlar fiyat karşılaştırmaları, yeni işler, tasarruf, daha fazla para kazanma, ikinci bir iş bulma, krizden daha az etkilenmeye yönelik tavsiyeler, iş becerilerinin geliştirilmesi, eşya satma, ev, araba ve diğer malların değerini belirleme  gibi bir çok incelemeyi internet üzerinden yapmaktadır. 

web tasarım, seo çalışması, mobil uyumlu, web sitesi, otomasyon yazılımları, öğrenci otomasyonu

 

İnternetin hemen her iş için kullanıldığı günümüzde, özellikle küçük esnaf ve işletmelerin bir web sitesi sahibi olması, internette bulunması ve yapılacak SEO çalışmaları ile arama motorlarında rakiplerinin önünde yer alması bir zorunluluktur.  

Özellikle ekonomik kriz zamanlarında insanların para harcamayı azaltması, gereksiz harcamaları kısması ve yalnızca acil ihtiyaçlara öncelik vermesi küçük işletmelerin de bu yönde çalışmalar yapmalarını gerekli kılmaktadır. 

İnsanların aramalarını internet üzerinden yaptığı günümüzde web sitesi sahibi olmak yeni bir dükkan açmak gibidir, ve üstelik bu dükkanınız siz uyurken de çalışmaya devam edip size yeni müşteriler bulma potansiyeline sahiptir. 

Web sitesi ve başta google olmak üzere arama motorları reklamları yeni müşterilere ulaşmanın en iyi yoludur. 

Arama motoru aramalarının %90’ından fazlası mobil cihazlardan yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta yapılan web sitesi tasarımının mobil uyumlu olması gerektiğidir. 

Küçük yada büyük farketmeksizin tüm şirketler için web sitesi sahibi olmanın ticari faydalarını şu şekilde özetleyebiliriz;

• Firmanızın imajını arttırır,  kurumsallaşmanızı ve profesyonelleşmenizi sağlar 
• Daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar
• Web sitesi ziyaretçilerinizi müşterileriniz yapar
• Müşterileriniz size otobüsten, parktan vb. her yerden ulaşabilir
• Web sitesi işlerinizi büyütmenizi sağlar
• Rakiplerinizi geçmenizi sağlar
• Ürün, hizmet, yenilik ve kampanyalarınızı daha iyi anlatır

 

Küçük işinizi büyütmek sadece değerli bir amaç değil aynı zamanda işinizin hayatta kalması için bir zorunluluktur. 

İnternetin bu kadar yoğun olarak kullanıldığı bir zamanda, küçük firmaların ve büyümek isteyen işletmelerin web sitesine olan ihtiyaçları artık geciktirilebilir değildir. Geçen her saniye web sitesi olmayan küçük firmaların aleyhine işlemektedir. Özellikle ülke olarak ekonomik kriz içinde olduğumuz bu dönemde, insanların para harcarken iki kere düşündüğü bir zamanda yani küçük firmaların aslında tam da en çok ihtiyaçları olduğu bir zamanda hala bir web sitesi sahibi olmamalarının, ve yaptırmayı düşünmemelerinin maalesef mantıklı bir açıklaması yoktur. 

 
Türkiye'de Küçük Ölçekli Firmaların Web Sitesi Sahibi Olma Oranı;

Yapılan bir araştırmaya göre, Türkiye’de firmaların %47’sinin hala bir web sitesi bulunmuyor. Yine aynı araştırmaya göre firmalar, web sitesi kurmak yada kurdurmak için zamanlarının olmadığından (%27), veya yanlış bir kanaatle bir web sitesine ihtiyaç duymadıklarından (%25) yada bir web sitesi yaptıracak kadar büyük bir işletme olmadıklarından (%22) bahsediyorlar.

En Çok Küçük Şirketlerin Web Sitesine İhtiyacı Var! 

 Peki küçük kirmaların bir web sitesine ihtiyaçları mı yok, veya bir web sitesi sahibi olmanın faydalarını anlamadıkları için mi web siteleri yok? Bu soruya benim cevabım tabii ki bir web sitesinin firmaya yapacağı katkıyı bilmedikleri yada anlamadıkları şeklinde olacaktır. Hemen herkesin cep telefonuyla internette olduğu, özellikle gençlerin neredeyse her fırsatta internete girdiği bir zamanda sizin internette olmamanız, firmanızın tanınırlığını artırmak istemiyorsunuz ve yeni müşterilere ulaşmak istemiyorsunuz demektir. Açıkçası ben firmaların bir değil birbirini destekleyecek birden fazla web sitesi sahibi olmalarını gerektiğini düşünüyorum fakat bu başka bir yazı konusu.
 

Ekonomik Krizde Web Sitesi mi, Yoksa Sosyal Medya mı Yeni Müşterilere Ulaşmakta Daha Etkili? 

Henüz bazı firmalar tam olarak farkında olmasalar da internet sitesi sahibi olmak kurumsal firmalar için olmazsa olmaz ihtiyaçtır. Bununla birlikte küçük firmaların internet web sitesine ihtiyaçlarının olmadığını düşünmesinin başka bir sebebi ise web site yerine Facebook sayfalarını kullanmalarıdır. Ancak iyi optimize edilmiş, SEO dostu, SEO uyumlu, Mobil uyumlu, Responsive özellikleri olan, iyi düzenlenmiş bir web sitesinin zaman içinde Facebook sayfasından çok daha fazla müşteriye ulaşmalarını sağlayacağı kesindir.

Yanlış anlaşılmaması için belirtmeye ihtiyaç duyuyorum: Tanıtımınızı ve yeni müşterilere ulaşma çabalarınızı Facebook da dahil olmak üzere, hangi sosyal medya platformdan yaparsanız yapın kesinlikle tavsiye ediyorum ve gerekliliğini kabul ediyorum.   Ancak uzun dönem başarısı için web site sahibi olmak gerekliliğini, Facebook sayfasına göre daha başarılı olacağı için çok daha önemli ve olmazsa olmaz görüyorum. 
Bir ürün yada hizmet satın almak isteyen potansiyel müşteri adayları, artık başta Google olmak üzere arama motorları üzerinden ilgili kelimeleri kullanarak yaptıkları araştırmalar sonucunda çalışacakları firmaları buluyor, karar veriyor ve onlarla çalışıyorlar. Teknolojinin ve çağın gerisinde kalarak hala bir web sitesi sahibi olmayan şirket yada firmalar ise potansiyel müşterilerini kaybettiklerinin bir kısmı itibariyle farkında bile değiller.


İnternet Sitesi Sahibi Olmanın Ücreti Ne Kadar?  Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Web site sahibi olmak öyle çok pahalı ve ulaşılamaz rakamlar değildir. Örneğin biz onyazilim.com olarak şahıs yada firmalara SEO (arama motorları) uyumlu, mobil uyumlu, yönetim panelli, responsive, alan adı ve hosting 1 yıl dahil, sayfaları optimize edilmiş profesyonel web site tasarımını 500 tl’den başlayan fiyatlarla yapmaktayız. Web sitenizin özellikle SEO uyumlu olması çok önemlidir. SEO dostu web tasarım uyumu olmayan bir web site tasarımı size istediğiniz oranda fayda sağlamayacaktır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir kurumsal web site tasarımı için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. SEO nedir, SEO ne kazandırır, SEO’nun firmalara faydaları için tıklayın.
 
 

Yeterince Müşterisi Olduğunu Düşünen Firmalar Dikkat!

Yeterince müşterisi olduğunu düşünen ve bu sebeple web sitesi sahibi olmak istemeyenlere de bir kaç şey söylemek istiyorum. Sizce Ülker’in, Coca cola’nın, Mc Donalds’ın, Mercedes’in, Bmw’nin tanınmamak gibi bir sorunları var mı? Tanınırlıklarının ve bilinirliklerinin yüksek olduğunu siz de duraksamadan kabul edersiniz. Peki bu firmalar bu kadar iyi tanınırken neden reklam yapıyorlar? Çok paraları var ve harcayacak yer mi bulamıyorlar? Bu kadar çok reklam yapmalarına gerek var mı? Onlar bu işi bilmiyorlar öyleyse. Hem internet siteleri var hem de sürekli gazete, tv, radyo, internet reklam verip duruyorlar!
 
Ticaret ile uğraşan herkes daha fazla müşteriye ulaşmayı, ürünlerinin daha fazla satılmasını ve daha çok para kazanmayı ister.  Ancak ‘’Ben böyle iyiyim diyorsanız’’ siz bilirsiniz, yapacak bir şey yok. Emin olun sürekli gelişen ve büyüyen, interneti ve web sitesinin daha iyi kullanan birileri belki de yanınıza dükkan açacak ve bir gün iş yapamaz hale geleceksiniz. 

Bu arada hatırlatmakta fayda görüyorum cep telefonları ile internette yapılan  aramaların %70’ından fazlası yakın çevrede, küçük bölgesel firmalar bulabilmek içindir. Yani büyük firmaları zaten biliyorlar ve onları aramıyorlar, aslında sizi arıyorlar ama siz bulunmak istemiyorsunuz! Özellikle içinden geçtiğimiz ekonomik krizde bence bir daha düşünmenin tam zamanı!


Neler Yapıyoruz?

Kızılay web tasarım  ajansları içinde hayalinizdeki web tasarımınını yapacak web designer (web sitesi tasarımcı) arıyorsanız,  web yazılım Ankara fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, profesyonel web tasarım, kurumsal web sitesi Kızılay ile ilgili olarak öğrenmek istiyorsanız, Yenimahalle, Balgat, Ulus, Çankaya, Aydınlıkevler, Çukurambar, Sincan, Ostim, Etimesgut, Keçiören, Altındağ farketmeksizin Ankara'nın tüm semt ve ilçelerinde profesyonel web tasarımcı hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
Web tasarımı Ostim bölgesine olan hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve çözümlerimiz için bizlere ulaşınız. İşiniz her ne olursa olsun size uygun bir web sitesi tasarlayabiliriz. 

İnşaat siteleri, hazır rent a car sitesi, cafe siteleri, restaurant siteleri, güvenlik firması sitesi, tercüman sitesi, özel okul web sitesi, e ticaret sitesi, online bilgi yarışması sitesi, gelinlikçi sitesi, moda evi sitesi, bayan giyim sitesi, ithalat ihracat firması sitesi, dekorasyon sitesi, güzellik salonu sitesi, sigorta firması sitesi, doktor sitesi, otomotiv firması sitesi, enerji firması sitesi, özel eğitim kursu sitesi, nakliye firması sitesi, mühendislik siteleri, çiçekçi sitesi, düğün salonu sitesi, boya badana dekorasyon sitesi gibi yüzlerce örnek sitemizden seçim yapabilirsiniz, yada kendi istediğiniz bir tasarımı gerçekleştirebiliriz. Sizlere kaliteli hizmeti makul fiyatlara sunma hedefindeyiz.

Interaktif web tasarım, OnYAZILIM İçerik Yönetim Sistemi ile daha da kolay ve kullanıcı dostu. Sitelerinizi istediğiniz gibi kolayca yönetebileceksiniz.

E-ticaret web sitesi, ticari web sitesi, SEO yani arama motoru uyumlu SEO dostu web sitesi, kızılay kurumsal hosting, internet reklamları, google reklamları, digital medya ve dijital medya pazarlama, sosyal medya ve sosyal medya pazarlama, kurumsal kimlik, tasarım, tanıtım ve pazarlama gibi konularda sizlere hizmet veriyoruz.

Sizlerin kurumsal analizini yaptıktan sonra temsil ettiğiniz imaja uygun olarak seçkin, amaca uygun, zamanın trendleri gözönüne alınarak kurumsal profesyonel web sitelerinizi hazırlıyoruz.

 

Bize danışmadan kurumsal web site tasarımı yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz.


Bizlere ulaşmak ve web sitesi yaptırmak için Ankara sınırları dahilinde olmanıza gerek yoktur. Bursa web tasarım, Manisa web tasarım, Kocaeli web tasarım, Adana web tasarım, Amasya web tasarım, Kütahya web tasarım, Konya web tasarım, Burdur web tasarım, İzmir web tasarım, Kayseri web tasarım, Beylikdüzü web tasarım, Üsküdar web tasarım, Ümraniye web tasarım, Esenyurt web tasarım, Kadıköy web tasarım, Bakırköy web tasarım yada Avcılar web tasarım gibi aramalarınızda  karşınıza bizi gördüğünüzde şaşırmayın ve başka şehirde oluşumuzu dert etmeyin! İşimizde iyi olduğumuz için karşınızdayız! İyi bir web sitesi yaptırmak için mesafe önemli değildir. Aynı şehirde olmasakta en iyi web sitesi tasarımları için bize ulaşabilirsiniz ve SEO dostu, mobil uyumlu, yönetim panelli, webmail, kurumsal ve profesyonel web site tasarımlarımızdan bir tanesinide sizler için yapabiliriz. 

Web yazılım ciddi bir iştir ve üzerinde özenle durulmalıdır. Uzman web tasarımcılarına başvurularak profesyonel hizmet alınmalıdır. Aksi takdirde web sitesi mağduru ya da başka bir deyişle web sitesi  tasarımcısı mağduru olabilirsiniz. İyi bir Web sitesi tasarımı uzmanı tarafından yapılmayan, seo dostu olmayan, mobil uyumlu olmayan web site tasarımı hem size bir yarar sağlamaz hemde istenilen verim alınamadığı için, iki kere yaptırılmak zorunda kalınabilir ve ilave bir masraf yapmış olursunuz. Siz de web sitesi mağduru olmadan, web tasarım konusunda tüm sorularınız ve detaylı sorularınıza detaylı cevaplar için geç kalmadan bizi arayın.