Ekibimiz

Ana Sayfa - Ekibimiz
Ben Ercan ben-ercan---ankara-_24212.png

Ben Ercan

On Yazılım kurucusu ve yazılım ekibi genel koordinatörüyüm. ASP.net, server yönetimi ve yazılım departmanı sorumlusuyum. Ajansın bilişim harici alanlarda ki (inşaat, mobilya vb.) iştiraklerini yönetiyorum.

Ben Musa ben-musa---almanya_17738.png

Ben Musa

On Yazılım kurucu ortağıyım. Firmanın Amerika ve Almanya operasyonları organizatörü, Almanca SEO ve içerik ekibi koordinatörüyüm. PHP yazılım birimi kurucusu, satış ve pazarlama Avrupa faaliyetleri sorumlusuyum.

Ben Aydın ben-aydin---belcika-_22371.png

Ben Aydın

ASO, SEO departmanı ve Seotomy Dijital Pazarlama Eğitim Projesi kurucusu, ajansın yurt dışı dijital pazarlama sorumlusuyum. Müşterek projelerin koordinesinin ve iş geliştirme modellerinin planlayıcısıyım.

Ben Hasan ben-hasan_24556.png

Ben Hasan

On Yazılım şirketinin  CEO'su olarak görev yapıyorum. Yurt içi ve yurt dışı bütün projelerin koordinasyonu ile yönetimi, fiyat/termin planlama aşamaları ve müşteri ilişkileri süreçlerinden sorumluyum.

Ben Emrah ben-emrah---denizli_16593.png

Ben Emrah

Facebook reklam departmanı yöneticisiyim. Facebook, Instagram, Whatsapp, Pinterest, Twitter ve TikTok reklamları koordinatörü ve eğitmeniyim. Firmaların funnel altyapısı kurulumu ve yönetimi sorumlusuyum.

Ben Kayhan ben-kayhan---abd_28389.png

Ben Kayhan

On Yazılım içerik departmanı kurucusu ve içerik projeleri koordinatörüyüm. Yerli ve yabancı firmaların içerik danışmanlığı, üretimi ve eğitimi sorumlusuyum. İçerik yazar ve editörlerinin koordinatörüyüm.

Ben Aykut ben-aykut---izmir_20061.png

Ben Aykut

Yurt içi dijital pazarlama, SEO departmanı ve strateji üretimi yönetim sorumlusuyum. SEO proje, ekip ve eğitim genel koordinatörüyüm. WP, İdeasoft ve Ticimax vb. altyapı tasarım süreçlerini yönetmekteyim.

Ben Hasan ben-hasan---afyon_24281.png

Ben Hasan

Google ADS ekibi ve reklam departmanı koordinatörüyüm. Google ADS ve Youtube reklam stratejilerinin belirlenmesi, projelendirilmesi ve raporlandırılması sorumlusuyum. Google ADS kurulum/yönetim eğitmeniyim.

Ben Gökhan ben-gokhan---erzincan_21950.png

Ben Gökhan

Sosyal medya (SM) reklam uzmanı ve SM platformları birimleri genel koordinatörüyüm. Proje SM stratejilerinin belirlenmesi, analizi ve raporlanmasından sorumluyum. CRM modülleri kurucusu ve geliştiricisiyim.

Ben İsrafil ben-israfil---abd_24673.png

Ben İsrafil

Yurt dışı SEO proje koordinatörü ve yurt dışı E-ticaret siteleri strateji planı ve proje yönetimi sorumlusuyum. İçerik editörlüğü görevini ve SEO projeleri aylık analiz sunum planlamasını yapmaktayım.

Ben Fatih ben-fatih---ordu_25953.png

Ben Fatih

E-ihracat birimi kurucusu ve Amazon departmanı koordinatörüyüm. Dijital pazarlama ve e-ihracat eğitimleri genel sorumlusuyum. Müşterilerin dijital dönüşüm ve CRM ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyorum

Ben Canan ben-canan---izmir_22706.png

Ben Canan

E-ihracat uzmanı, eğitmeni ve birim sorumlusuyum. Firmaların ihracat gereksinimlerine dair analiz, saha/rakip/ürün araştırması ve raporlamasından sorumluyum. Sektörel ve ürün bazında danışmanlık yapıyorum.

Ben Ayşenur ben-aysenur---ankara_18583.png

Ben Ayşenur

On Yazılım ajansı içerik yöneticisi ve içerik editörüyüm. SEO, sosyal medya, web sitesi, PR ve reklam birimlerine dair içerik taleplerinin gerçekleştirilmesinde editörlük ve proje yöneticiliği yapmaktayım.

Ben Ömer ben-omer---ankara_23348.png

Ben Ömer

Shopify ve WordPress altyapıları SEO uzmanıyım. Aynı zamanda yurt içi WordPress projelerinin geliştirilmesi, tasarlanması, webmaster desteğinin sağlanması ve müşteri ilişkilerinin takibinden sorumluyum.

Ben Mustafa ben-mustafa---ankara_19092.png

Ben Mustafa

Kurumsal kimlik, marka planlama ve e-ticaret platformları pazarlama stratejileri sorumlusuyum. Opencart, PHP ve WP projeleri yöneticisiyim. Firmaların prodüksiyon ihtiyaçlarını tespit ve koordine ederim.

Ben Kemal ben-kemal---izmir_22815.png

Ben Kemal

Ajansın tasarım stratejileri sorumlusuyum. Projelerin tüm prodüksiyon süreçlerini yönetmekteyim. Bütün reklam ve çalışmalar için sanatsal planlama yapıyor, video ve görsel tasarım stratejilerini belirliyorum.

Ben Nail ben-nail---kastamonu_20253.png

Ben Nail

Google ADS ve Youtube reklam uzmanıyım. Firmalara ait Google reklam SWAT analizleri ile stratejik hedef ve maliyet analiz raporlarını hazırlıyorum. Türkçe, İngilizce ve Arapça içerik editörlüğü yapıyorum.

Ben Janset ben-janset---istanbul_23843.png

Ben Janset

İtibar yönetimi ve PR süreçleri koordinatörüyüm. Google cezadan kurtarma ve itibar zedeleyen dijital süreçler için çözümler geliştiriyorum. Marka çalışmaları ile firmaları daha değerli bir noktaya taşıyorum.

Ben Necip ben-necip---ankara_29039.png

Ben Necip

On Yazılım bünyesinde SEO analiz, çalışma ve içerik süreçlerinde aktif kullanılan programların (tool) uzmanı ve eğitmeniyim. Aynı zamanda Amazon SEO ve türevleri ile ilgili bütün süreçleri yönetiyorum.

Ben Ömer ben-omer---ankara_26924.png

Ben Ömer

On Yazılım ajansı satış sonrası destek, mali ve finansal süreç yönetimleri ile müşteri ilişkileri sorumlusuyum. Ayrıca PHP yazılım ekibinde görev alıyorum. CSS, Java ve HTML projeleri koordinatörüyüm.

Ben Mücahit ben-mucahit---kayseri_15915.png

Ben Mücahit

Web tasarım ve e-ticaret sitesi uzmanıyım. PHP ve .Net yazılım dillerinde developer olarak görev yapıyorum. PHP, .Net ve özel yazılım projeleri landing page tasarımları benim tarafımdan yapılmaktadır.

Ben Erkan ben-erkan---almanya_17551.png

Ben Erkan

Firmanın SEO birimi raporlama sorumlusu, teknik SEO uzmanı ve eğitmeniyim. WordPress (WP) altyapı uzmanı ve WP SEO koordinatörüyüm. Firmanın Almanya operasyonlarında SEO ve tasarım süreçlerini yönetiyorum.

Ben Çiğdem ben-cigdem---istanbul_15214.png

Ben Çiğdem

E-ihracat ekibinde Etsy uzmanı ve eğitmeniyim. Yurt içi ve yurt dışı müşterilerin Etsy stratejileri tarafımdan oluşturup icra edilmektedir. Marka ve ürün tasarım stratejilerinin belirlenmesinden sorumluyum.

Ben Semih ben-semih---istanbul_25506.png

Ben Semih

Influencer marketing koordinatörü ve eğitmeniyim. Pazarlama stratejileri oluşturuyor ve SM figürleri ile bunu satışa dönüştürüyorum. Yurt dışı e-ticaret siteleri SM hesap yönetimi ve reklam sorumlusuyum.

Ben Özer ben-ozer---bursa_15303.png

Ben Özer

On Yazılım SEO departmanında SEO uzmanıyım. Projelere ait backlink stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanmasını koordine ediyorum. Backlink alanında farklı çözümler geliştiriyor ve eğitmenlik yapıyorum.

Ben Ömer ben-omer---kahramanmaras_17790.png

Ben Ömer

Sosyal medya (SM) hesap yönetim uzmanıyım. Firmalar için pazarlama stratejileri oluşturarak SM hesapları ile satış yapıyorum. SM yurt dışı hesap yönetim sorumlusu ve Facebook/Instagram reklam uzmanıyım.

Ben Kartal ben-kartal---ankara_23923.png

Ben Kartal

Siber güvenlik alanına ilişkin yazılımsal ve donanımsal tüm aşamaları yönetmekteyim. Lokal SEO koordinatörü ve eğitmeniyim. İdeasoft ve WordPress altyapılarının kurulması ve yönetilmesinden sorumluyum.

Ben Gizem ben-gizem---izmir_16057.png

Ben Gizem

On Yazılım ajansı front-end geliştirme projelerinde yazılım uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda mobil yazılım planlama, geliştirme, analiz ve denetim süreçlerinde aktif olarak yer almaktayım.

Ben Yasemin ben-yasemin---ankara_23631.png

Ben Yasemin

On Yazılım ajansı projelerinde video çekim, video tasarım ve kurgu süreçlerini icra eden kişiyim. Bunun yanında Adobe Illustrator ve Photoshop kullanılan proje tasarım süreçlerinin icracısı ve eğitmeniyim.

Ben Mustafa ben-mustafa---sakarya_24085.png

Ben Mustafa

Ajans grafik tasarım uzmanıyım. Marka, logo ve kurumsal kimlik tasarımının yanında, slider, banner, sosyal medya görsellerinin tasarımlarını yapmaktayım. Firma tanıtım videoları tarafımdan yapılmaktadır.

Ben Mustafa ben-mustafa---malatya_26662.png

Ben Mustafa

Google ADS proje yöneticisiyim, sosyal medya tasarım, reklam, hesap yönetimi ve raporlama aşamalarında icracı olarak görev yapıyorum. Çeşitli yazılım dillerine dair birikimi bu iki kulvarda kullanmaktayım.

Ben Mehmet ben-zahit---isvicre_18604.png

Ben Mehmet

On Yazılım satış ve pazarlama departmanında proje uzmanıyım. İş analisti ve satış sonrası destek alanlarında çalışıyorum. Müşterilerin CRM ve ERP alanlarına ilişkin ihtiyaçlarının yönetilmesini sağlıyorum.

Ben Mustafa ben-mustafa---malatya_17033.png

Ben Mustafa

On Yazılım sosyal medya ekibinde tasarım uzmanıyım. Sosyal medya post ve hikâye tasarımları, web siteleri arayüz tasarımları tarafımdan yapılmaktadır. WordPress projelerin webmaster desteğini sağlıyorum.

Ben Mahmut ben-mahmut---istanbul-_20216.png

Ben Mahmut

Pazaryerleri biriminde marketing koordinatörü ve eğitmeniyim. Ürün ve hizmet pazarlama stratejileri oluşturup bunun pazaryerlerinde (Trendyol vb.) satışa dönüştürülmesi için tüm aşamaları koordine ediyorum.

Ben Merve ben-merve---ingiltere_20719.png

Ben Merve

On Yazılım ajansı bünyesinde mobil yazılım ve özel yazılım gerektiren projelerde developer olarak yer almaktayım. Bunun yanında Shopify altyapısı kullanan sitelerin tasarım süreçlerinde görev alıyorum.

Ben Ertuğrul ben-ertugrul---hollanda_26784.png

Ben Ertuğrul

Shopify projeleri genel sorumlusu ve UX/UI tasarımcısıyım. React.js ve WordPress geliştiricisiyim. Adobe IIlustrator ve Photoshop uygulayıcısıyım. Çeşitli yurt dışı projelerin webmaster desteğini sağlıyorum.

Ben Mike ben-mike---ingiltere_24174.png

Ben Mike

On Yazılım HTML, CSS, JS ve PHP altyapısını içeren projelerinde yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışıyorum. Ajansın kendi özel yazılımlarına dair panel geliştirme ve planlama süreçlerini yönetiyorum.

Ben Aleda ben-aleda---istanbul_29308.png

Ben Aleda

Grafik tasarım ekibinde junior tasarımcı olarak yer alıyorum. Yurt dışı odaklı faaliyet gösteren firmaların SM ve reklam görsel tasarımları için İngilizce ve Arapça slogan ve motto çalışmaları yapıyorum.

Ben Berkan ben-berkan---ankara_20005.png

Ben Berkan

On Yazılım ajansı web tasarım biriminde junior PHP developer olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda, bütün projelere ait fotoğraf, görsel ve video çekim ve tasarım süreçlerine kapsamlı destek sağlıyorum.

Ben Yeliz ben-yeliz---ankara_22971.png

Ben Yeliz

On Yazılım ajansı web tasarım biriminde junior PHP developer olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda, yurt içi ve yurt dışı projelere ait UX/UI tasarım geliştirme süreçlerinde çalışmalar gerçekleştiriyorum.

Ben Bilal ben-bilal---ingiltere_21448.png

Ben Bilal

On Yazılım ekibinin yazılım test koordinatörüyüm. Gerçekleştirilen yazılım projeleri test ekibinin planlanıp, test sürecine tabi tutulmasını ve yazılım iyileştirme adımlarını yönetiyorum.