Ankara web tasarım alanında en iyi hizmeti vermek için ON Yazılım 'a güveniyor. ON Yazılım olarak web tasarım'ın özellikle kurumsal firmalar tarafından kurumsal kimlik özelliklerini göz önünde tutmaları için önemli bir faktör olduğunun farkındayız. Hatta bugün film ve dizi yapımcılarının dahi projelerine başlamadan önce yapılması gereken adımları arasında web sitesi kurma yer almaktadır.

On Yazılım iletişim Bilgileri Web tasarım Ankara

Web tasarım Ankara için de kurum olmasa dahi kurumsal görünmek isteyen pek çok kobi ve bireysel girişimciler için masraf kalemleri arasındadır. İster kurumsal site isterse kişisel site ihtiyaçlarınız için sizlere en yakın yardımcıyız.

Web tasarımlogo tasarım ve grafik tasarım ile bir bütüncül çalışmanın eseridir. "web sitesi nasıl kurulur" düşüncesi sizler için bir problem olacaksa çözüm için bizleri aramalısınız.

Ankara tasarım firmaları arasında yer alan ON Yazılım sizlere tüm yönleri ile kurumsal kimliğinize uygun siteleri tasarlamaktadır. 

İletişim için lütfen onyazilim.com/iletisim sayfasını ziyaret ediniz.

Referanslarımız sayfamızdaki web sitesi örnekleri yaptığımız çalışmalardan bir kısmını temsil etmektedir. Bu örnekler dışında yer alacak ihtiyaçlarınız işiniz doğrultusunda hazırlanarak size özel çalışmalar da yapılabilir.

Tasarım yapma bir sanat ise ON Yazılım bu sanatı iyi icra eden bir sanatçıdır diyebiliriz. Freelance web tasarım hizmetleri ile başınız ağrımadan veya hazır site gibi aslında işinize yaramayan baştan savma işler ortaya koymadan bu işi ehline teslim etmenizi de öncelikle öneririz.

Web sitesi fiyatları hususuna gelecek olursak da piyasa koşullarının altında fiyatlar sunan firmamız ile kaliteli işleri uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Web Sitenizi Öderken Değil Seçerken Zorlanacaksınız!

On Yazılım olarak, 1998 yılından beri bilişim dünyasının içinde olan çalışanlarımız ile Ankara Web Tasarım firmaları içinde en tecrübeli ve öncü web tasarım firmalarından biri olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Başlıca hizmetlerimiz tasarım, yazılım, kurumsal SEO hizmetleri, Google İnternet reklamcılığı, alan adı ve hosting hizmetleri, kurumsal E-Ticaret sitesi tasarımı, android uygulama yazılımı, ios uygulama yazılımı, paket program yazımı, özel yazılım hizmetleri ve veri kurtarma hizmetleridir. 

İnşaat siteleri, hazır rent a car sitesi, cafe siteleri, restaurant siteleri, güvenlik firması sitesi, tercüman sitesi, özel okul, e ticaret sitesi, online bilgi yarışması sitesi, gelinlikçi sitesi, moda evi sitesi, bayan giyim sitesi, ithalat ihracat firması sitesi, dekorasyon sitesi, güzellik salonu sitesi, sigorta firması sitesi, doktor sitesi, otomotiv firması sitesi, enerji firması sitesi, özel eğitim kursu sitesi, nakliye firması sitesi, mühendislik siteleri, çiçekçi sitesi, düğün salonu sitesi, boya badana dekorasyon sitesi gibi yüzlerce örnek sitemizden seçim yapabilirsiniz, yada kendi istediğiniz bir tasarımı gerçekleştirebiliriz. Sizlere kaliteli hizmeti makul fiyatlara sunma hedefindeyiz.

Ankara web tasarım firması olarak sizlere en güzel ve kaliteli tasarım hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunabilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor, her geçen gün kendimizi geliştirerek zamana ayak uyduruyoruz. Ankara Kızılay tasarım, yazılım, profesyonel SEO uzmanlığı, mobil uyumlu site ve teknik danışmanlık olmak üzeresite tasarımı üzerine, internet dünyasında neye ihtiyacınız var ise OnYAZILIM ile mutlaka bir çözüme sahipsiniz.  Web sitesi olmayan özellikle küçük ve orta ölçekli ama büyümek ve işini büyütmek isteyen firmalar için aşağıdaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.  

Web Sitesinin Önemini Anlamak; Web Sitesinin Avantajları ve Niçin Web Siteniz Olmalı?

Günümüzde özellikle ekonomik kriz dönemlerinde insanlar fiyat karşılaştırmaları, yeni işler, tasarruf, daha fazla para kazanma, ikinci bir iş bulma, krizden daha az etkilenmeye yönelik tavsiyeler, iş becerilerinin geliştirilmesi, eşya satma, ev, araba ve diğer malların değerini belirleme  gibi bir çok incelemeyi internet üzerinden yapmaktadır. 

On Yazılım Telefon Ankara Web Tasarım

İnternetin hemen her iş için kullanıldığı günümüzde, özellikle küçük esnaf ve işletmelerin birsite sahibi olması, internette bulunması ve yapılacak SEO çalışmaları ile arama motorlarında rakiplerinin önünde yer alması bir zorunluluktur.  

Özellikle ekonomik kriz zamanlarında insanların para harcamayı azaltması, gereksiz harcamaları kısması ve yalnızca acil ihtiyaçlara öncelik vermesi küçük işletmelerin de bu yönde çalışmalar yapmalarını gerekli kılmaktadır. 

İnsanların aramalarını internet üzerinden yaptığı günümüzde web sitesi sahibi olmak yeni bir dükkan açmak gibidir, ve üstelik bu dükkanınız siz uyurken de çalışmaya devam edip size yeni müşteriler bulma potansiyeline sahiptir. 

Web sitesi ve başta google olmak üzere arama motorları reklamları yeni müşterilere ulaşmanın en iyi yoludur. 

Arama motoru aramalarının %90’ından fazlası mobil cihazlardan yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta yapılan site tasarımının mobil uyumlu olması gerektiğidir. 

Küçük yada büyük farketmeksizin tüm şirketler için site sahibi olmanın ticari faydalarını şu şekilde özetleyebiliriz;

• Firmanızın imajını arttırır,  kurumsallaşmanızı ve profesyonelleşmenizi sağlar 
• Daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar
• ziyaretçilerinizi müşterileriniz yapar
• Müşterileriniz size otobüsten, parktan vb. her yerden ulaşabilir
• işlerinizi büyütmenizi sağlar
• Rakiplerinizi geçmenizi sağlar
• Ürün, hizmet, yenilik ve kampanyalarınızı daha iyi anlatır

On Yazılım Kartvizit Ankara Site Yasarım

Küçük işinizi büyütmek sadece değerli bir amaç değil aynı zamanda işinizin hayatta kalması için bir zorunluluktur. 

İnternetin bu kadar yoğun olarak kullanıldığı bir zamanda, küçük firmaların ve büyümek isteyen işletmelerin web sitesine olan ihtiyaçları artık geciktirilebilir değildir. Geçen her saniye sitesi olmayan küçük firmaların aleyhine işlemektedir. Özellikle ülke olarak ekonomik kriz içinde olduğumuz bu dönemde, insanların para harcarken iki kere düşündüğü bir zamanda yani küçük firmaların aslında tam da en çok ihtiyaçları olduğu bir zamanda hala bir sitesi sahibi olmamalarının, ve yaptırmayı düşünmemelerinin maalesef mantıklı bir açıklaması yoktur. 

 Türkiye'de Küçük Ölçekli Firmaların web-sitesi Sahibi Olma Oranı;

Yapılan bir araştırmaya göre, Türkiye’de firmaların %47’sinin hala bir web-sitesi bulunmuyor. Yine aynı araştırmaya göre firmalar, web-sitesi kurmak yada kurdurmak için zamanlarının olmadığından (%27), veya yanlış bir kanaatle bir web sitesine ihtiyaç duymadıklarından (%25) yada bir web-sitesi yaptıracak kadar büyük bir işletme olmadıklarından (%22) bahsediyorlar.

En Çok Küçük Şirketlerin web-sitesine İhtiyacı Var! 

Peki küçük kirmaların bir siteye ihtiyaçları mı yok, veya bir site sahibi olmanın faydalarını anlamadıkları için mi siteleri yok? Bu soruya benim cevabım tabii ki bir web-sitesinin firmaya yapacağı katkıyı bilmedikleri yada anlamadıkları şeklinde olacaktır. Hemen herkesin cep telefonuyla internette olduğu, özellikle gençlerin neredeyse her fırsatta internete girdiği bir zamanda sizin internette olmamanız, firmanızın tanınırlığını artırmak istemiyorsunuz ve yeni müşterilere ulaşmak istemiyorsunuz demektir. Açıkçası ben firmaların bir değil birbirini destekleyecek birden fazla web-sitesi sahibi olmalarını gerektiğini düşünüyorum fakat bu başka bir yazı konusu.

Ekonomik Krizde Web Sitesi mi, Yoksa Sosyal Medya mı Yeni Müşterilere Ulaşmakta Daha Etkili? 

Henüz bazı firmalar tam olarak farkında olmasalar da internet sitesi sahibi olmak kurumsal firmalar için olmazsa olmaz ihtiyaçtır. Bununla birlikte küçük firmaların internet sitesine ihtiyaçlarının olmadığını düşünmesinin başka bir sebebi ise site yerine Facebook sayfalarını kullanmalarıdır. Ancak iyi optimize edilmiş, SEO dostu, SEO uyumlu, Mobil uyumlu, Responsive özellikleri olan, iyi düzenlenmiş bir sitenin zaman içinde Facebook sayfasından çok daha fazla müşteriye ulaşmalarını sağlayacağı kesindir.

Yanlış anlaşılmaması için belirtmeye ihtiyaç duyuyorum: Tanıtımınızı ve yeni müşterilere ulaşma çabalarınızı Facebook da dahil olmak üzere, hangi sosyal medya platformdan yaparsanız yapın kesinlikle tavsiye ediyorum ve gerekliliğini kabul ediyorum.   Ancak uzun dönem başarısı için web site sahibi olmak gerekliliğini, Facebook sayfasına göre daha başarılı olacağı için çok daha önemli ve olmazsa olmaz görüyorum. 
Bir ürün yada hizmet satın almak isteyen potansiyel müşteri adayları, artık başta Google olmak üzere arama motorları üzerinden ilgili kelimeleri kullanarak yaptıkları araştırmalar sonucunda çalışacakları firmaları buluyor, karar veriyor ve onlarla çalışıyorlar. Teknolojinin ve çağın gerisinde kalarak hala bir web sitesi sahibi olmayan şirket yada firmalar ise potansiyel müşterilerini kaybettiklerinin bir kısmı itibariyle farkında bile değiller.

İnternet Sitesi Sahibi Olmanın Ücreti Ne Kadar?  Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Web site sahibi olmak öyle çok pahalı ve ulaşılamaz rakamlar değildir. Örneğin biz onyazilim.com olarak şahıs yada firmalara SEO (arama motorları) uyumlu, mobil uyumlu, yönetim panelli, responsive, alan adı ve hosting 1 yıl dahil, sayfaları optimize edilmiş profesyonel web site tasarımını 500 tl’den başlayan fiyatlarla yapmaktayız. Web sitenizin özellikle SEO uyumlu olması çok önemlidir. SEO dostu tasarım uyumu olmayan bir site tasarımı size istediğiniz oranda fayda sağlamayacaktır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir kurumsal site tasarımı için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. SEO nedir, SEO ne kazandırır, SEO’nun firmalara faydaları için tıklayın.

Yeterince Müşterisi Olduğunu Düşünen Firmalar Dikkat!

Yeterince müşterisi olduğunu düşünen ve bu sebeple site sahibi olmak istemeyenlere de bir kaç şey söylemek istiyorum. Sizce Ülker’in, Coca cola’nın, Mc Donalds’ın, Mercedes’in, Bmw’nin tanınmamak gibi bir sorunları var mı? Tanınırlıklarının ve bilinirliklerinin yüksek olduğunu siz de duraksamadan kabul edersiniz. Peki bu firmalar bu kadar iyi tanınırken neden reklam yapıyorlar? Çok paraları var ve harcayacak yer mi bulamıyorlar? Bu kadar çok reklam yapmalarına gerek var mı? Onlar bu işi bilmiyorlar öyleyse. Hem internet siteleri var hem de sürekli gazete, tv, radyo, internet reklam verip duruyorlar!
 
Ticaret ile uğraşan herkes daha fazla müşteriye ulaşmayı, ürünlerinin daha fazla satılmasını ve daha çok para kazanmayı ister.  Ancak ‘’Ben böyle iyiyim diyorsanız’’ siz bilirsiniz, yapacak bir şey yok. Emin olun sürekli gelişen ve büyüyen, interneti ve web sitesinin daha iyi kullanan birileri belki de yanınıza dükkan açacak ve bir gün iş yapamaz hale geleceksiniz. 

Bu arada hatırlatmakta fayda görüyorum cep telefonları ile internette yapılan  aramaların %70’ından fazlası yakın çevrede, küçük bölgesel firmalar bulabilmek içindir. Yani büyük firmaları zaten biliyorlar ve onları aramıyorlar, aslında sizi arıyorlar ama siz bulunmak istemiyorsunuz! Özellikle içinden geçtiğimiz ekonomik krizde bence bir daha düşünmenin tam zamanı!

Ankara On Yazılım Web Tasarım Olarak Neler Yapıyoruz?

Ankara web tasarım ajanları içinde hayalinizdeki tasarımınını yapacak arıyorsanız, yazılım Ankara fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, profesyonel tasarım, kurumsal sitesi Ankara ile ilgili olarak öğrenmek istiyorsanız, Yenimahalle, Kızılay, Balgat, Ulus, Çankaya, Aydınlıkevler, Çukurambar, Sincan, Etimesgut, Keçiören, Altındağ farketmeksizin Ankara'nın tüm semt ve ilçelerinde profesyonel tasarımcı hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ayrıca web site tasarımı Ostim bölgesine de yapmaktayız. İvedik Ostim bölgesine olan hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve çözümlerimiz için bizlere ulaşınız. İşiniz her ne olursa olsun size uygun bir site tasarlayabiliriz. 

İnşaat siteleri, hazır rent a car sitesi, cafe siteleri, restaurant siteleri, güvenlik firması sitesi, tercüman sitesi, özel okul sitesi, e ticaret sitesi, online bilgi yarışması sitesi, gelinlikçi sitesi, moda evi sitesi, bayan giyim sitesi, ithalat ihracat firması sitesi, dekorasyon sitesi, güzellik salonu sitesi, sigorta firması sitesi, doktor sitesi, otomotiv firması sitesi, enerji firması sitesi, özel eğitim kursu sitesi, nakliye firması sitesi, mühendislik siteleri, çiçekçi sitesi, düğün salonu sitesi, boya badana dekorasyon sitesi gibi yüzlerce örnek sitemizden seçim yapabilirsiniz, yada kendi istediğiniz bir tasarımı gerçekleştirebiliriz. Sizlere kaliteli hizmeti makul fiyatlara sunma hedefindeyiz.

Interaktif tasarım, OnYAZILIM İçerik Yönetim Sistemi ile daha da kolay ve kullanıcı dostu. Sitelerinizi istediğiniz gibi kolayca yönetebileceksiniz.

E-ticaret, ticari web sitesi, SEO yani arama motoru uyumlu SEO dostu web-sitesi, ankara kurumsal hosting, internet reklamları, google reklamları, digital medya ve dijital medya pazarlama, sosyal medya ve sosyal medya pazarlama, kurumsal kimlik, tasarım, tanıtım ve pazarlama gibi konularda sizlere hizmet veriyoruz.

Sizlerin kurumsal analizini yaptıktan sonra temsil ettiğiniz imaja uygun olarak seçkin, amaca uygun, zamanın trendleri gözönüne alınarak kurumsal profesyonel sitelerinizi hazırlıyoruz.

Bize danışmadan kurumsal web site tasarımı yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz.

Web yazılım ciddi bir iştir ve üzerinde özenle durulmalıdır. Uzman tasarımcılarına başvurularak profesyonel hizmet alınmalıdır. Aksi takdirde sitesi mağduru ya da başka bir deyişle web sitesi tasarımcısı mağduru olabilirsiniz. İyi bir site tasarımı uzmanı tarafından yapılmayan, seo dostu olmayan, mobil uyumlu olmayan site tasarımı hem size bir yarar sağlamaz hem de istenilen verim alınamadığı için, iki kere yaptırılmak zorunda kalınabilir ve ilave bir masraf yapmış olursunuz. Siz de site mağduru olmadan, tasarım konusunda tüm sorularınız ve detaylı sorularınıza detaylı cevaplar için geç kalmadan bize ulaşın

Tüm WEB hizmetleri yada diğer hizmetler için lütfen iletişim sayfamızdan onyazilim.com/iletisim bilgi alınız.