HAKKIMIZDA

On Yazılım Bilişim Hizmetleri, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1998 yılında faaliyetlerine başlamış, alan adı ve hosting yönetimi, web site tasarımı, SEO, web uygulama, masaüstü programlama, donanım/yazılım kurulum ve desteği, sistem göçleri, yakın destek gibi bilişim, internet ve bilgisayar terimlerinin her biri ve hepsi ile bir çok alanda çalışmalar yürütmüştür.

 

On Yazılım, küçük orta veya büyük ayrımı yapmadan tüm sektörlerde tüm işletmelerin ihtiyaçlarını çözecek hem hızlı hem pratik hem ekonomik websitesi edinme imkanı sağlamaktadır. Websitesi kurmanın artık bir lüks değil ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak ilkeli bir anlayış ile her sektörde kullanılabilecek ve kolayca yönetilebilen website sayfaları sunmaktadır.

 

On Yazılım, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerine ticari veya tanıtım sitelerinin kurulumu ve geliştirilmesinde teknik destek verdiği gibi sonrasında da ihtiyaçlar doğrultusunda titizlikle siteyi takip ederek yapılmasını gerekenleri yerine getirir veya getirilmesi hususularında bilgilendirme yapar. Sürekli yenilikler ve güncellemeler ile siteniz her zaman zamanın değişimlerine ayak uydurabilecektir.

 

Web sayfası tasarımlarınız, web form uygulamalarınız veya firmanıza özel ihtiyaçlarınız titizlikle ele alınarak en uygun çözümler sizler için üretilir.

 

Kalitenin ucuza da yapılabileceğini göreceksiniz. On Yazılım ailesine katılarak aileden biri olacaksınız. Sizleri de bekleriz.

 

Bildiğimiz birşey varsa o da biz bu işi biliyoruz. Neler olması, yapılması gerektiğini de biliyoruz. Ve bu bilgimiz ışığında da kendine güvenen bir aileyiz.